Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Organizatorami tego przedsięwzięcia wspólnie z Zakładem Aktywności Zawodowej Zakładem Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim był Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Katedra Zdrowia Kobiety Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
W kontekście zaobserwowanego zapotrzebowania ze strony osób niepełnosprawnych na fachową pomoc, jak również ze względu na trudności w dostępie do specjalistów, warsztaty adresowane były dla osób niepełnosprawnych, ich rodziców, opiekunów, psychologów i terapeutów z zakresu seksualności osób niepełnosprawnych. Wśród gości znajdowali się pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Ośrodków Wsparcia, jak również ich opiekunowie, rodzice terapeuci, psycholodzy i pedagodzy. 

Prelegenci zakończyli spotkanie trafnym stwierdzeniem: „Osoby niepełnosprawne nie są pozbawione swojej fizyczności, a skoro nie są pozbawione swojej fizyczności to również i seksualności”.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193