Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pierwszą okazją do pielęgnowania i odbudowy właściwych relacji rodzinnych w czasie Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie z dziećmi, są „mikołajki”. Niepełnosprawni pracownicy ZAZ mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu rodzin z dziećmi w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu Zdroju. Już miesiąc wcześniej rozpoczęli przygotowania do spotkania i w trakcie zajęć rehabilitacyjnych przygotowywali własnoręcznie robione kolorowe maskotki, „gniotki” z balonów oraz pyszne babeczki, które sami upiekli, by pierwszego grudnia przekazać prezenty uczestnikom spotkania mikołajkowego. Dla niektórych z dzieci otrzymane prezenty były szczytem marzeń, gdyż w rodzinnym domu nie mogą na to – z różnych powodów – liczyć. Uczestnictwo w takim spotkaniu było bardzo wzruszającym doświadczeniem dla naszych pracowników, skłaniającym do jeszcze większych refleksji w okresie świąt.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193