Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zgodnie ze zwyczajem pracownicy Zakładu i w tym roku odbyli kilkudniową wycieczkę. Tym razem zwiedzili Wilno wraz z Mazurami. Nie tracąc czasu wyjeżdżaliśmy 01.09.2016 r. w godzinach nocnych, aby od świtu zacząć nową przygodę. Organizowanie wycieczek dla osób niepełnosprawnych, mimo, iż wymaga większego nakładu pracy, daje uczestnikom możliwość samodzielnego poznawania najbliższego otoczenia społecznego. Jest to szczególnie ważne dla naszych pracowników, którzy nie mają ku temu wielu okazji. Program wycieczki został skonstruowany tak, aby pracownicy niepełnosprawni mieli szansę poznać coś, co wcześniej było dla nich nieosiągalne. Między innymi odbyli rejs statkiem, zwiedzili Litwę (zamek Wielkich Książąt Litewskich, klasztor Bernardynów i świątynię Karaimską), Wilno (Ostra Brama, cerkiew św. Ducha i św. Mikołaja, muzeum Adama Mickiewicza), a także mieli okazję przejechać się kolejką wąskotorową po Puszczy Augustowskiej. Pracownicy mają wówczas możliwość nabycia nowej wiedzy i umiejętności na drodze praktycznych doświadczeń, co bardzo pozytywnie wpływa na rozwijanie ich kreatywności oraz na kształtowanie aktywnej postawy życiowej. Pozwala to także na nawiązywanie nowych, bardzo satysfakcjonujących kontaktów społecznych. A przede wszystkim daje im wiele radości i uśmiechu.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193