Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

09.03.2016 roku w Zakładzie zorganizowano spotkanie mające na celu udzielenie porad kosmetycznych dla pracowników niepełnosprawnych naszego Zakładu. Nasze Panie miały okazję skorzystać ze wskazówek kosmetyczek Salonu Urody „Nefretete” z Pszowa. Dla niektórych z osób niepełnosprawnych było to pierwsze w życiu spotkanie z kosmetyczką. Celem zajęć było przedstawienie niektórych z możliwych zabiegów, które wpływają na jakość skóry twarzy oraz pogłębienie wiedzy na temat czynności pielęgnacyjnych dłoni. Po części teoretycznej nastąpiła część praktyczna, w czasie której kosmetyczki wykonały profesjonalny makijaż dzienny. Natomiast Panowie, żeby nie poczuć się gorzej uczestniczyli w zabiegach na dłonie. Wszystkie uczestniczki, jak również uczestnicy, byli bardzo zadowoleni z efektów zabiegów, a przede wszystkim nie mogli się nadziwić, jak korzystnie mogą wyglądać po wizycie u kosmetyczki. Niektóre Panie zainteresowały się na tyle tematem, że dopytywały się co same mogą zrobić w domu, by tak ładnie wyglądać każdego dnia. Rehabilitacja w takiej formie miała na celu podniesienie poczucia własnej wartości poprzez zmiany, metamorfozy, które przeszli w trakcie wszystkich działań. Podnoszenie wartości osoby niepełnosprawnej jest ważnym zadaniem w budowaniu pozytywnego wizerunku, osoby mogącej pełnić różne role społeczne w swoim otoczeniu. Pragniemy serdecznie podziękować Panią z Salonu Urody „Nefretete” za profesjonalnie przeprowadzone zajęcia w niezwykle miłej i serdecznej atmosferze.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193