Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

8 marca męska część kadry Zakładu Aktywności Zawodowej w Wodzisławiu wraz z dyrektorem Dezyderiuszem Szwagrzakiem postanowiła obdarować w tym szczególnym dniu Panie własnoręcznie ozdobionymi kwiatami.

W tym celu w pierwszej kolejności udali się z ogromnym koszem róż i tulipanów do szpitala w Wodzisławiu, aby obdarować pacjentki oraz personel. Następnie mężczyźni udali się w stronę wodzisławskiego rynku, gdzie po drodze każda z Pań otrzymała kwiatek wraz z życzeniami. Punktem docelowym był wodzisławski rynek, gdzie można było spotkać najwięcej kobiet.

 

Ten miły gest wywołał uśmiech na twarzach obdarowywanych kobiet, jak również cała akcja przyniosła wiele radości samym obdarowującym.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193