Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pracownicy Zakładu zorganizowali zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt z Wodzisławia Śląskiego, przynosili pieniądze oraz najpotrzebniejsze dla nich rzeczy. W poniedziałek tj. 11.01.2016 r. niepełnosprawni przedstawiciele ZAZ w ramach rehabilitacji razem z opiekunami zawieźli koce, ręczniki oraz karmę do przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Wodzisławiu Śląskim. Podczas odwiedzin mieli okazję zwiedzić przytulisko, zobaczyć w jakich warunkach żyją porzucone psy oraz wyprowadzić je na spacer. Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i kolejne odwiedziny. Szczególne podziękowania dla pielęgniarki Pani Ewy Andreczko za zaangażowanie się w akcję.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193