Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wycieczka do grodu rycerskiego w Byczynie
W minioną sobotę pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Usług Pralniczych udali się na wycieczkę do rycerskiego grodu w Byczynie. Wystarczyło tylko przekroczyć drewnianą bramę, aby przenieść się do czasów średniowiecznych. Uczestnicy zobaczyli zbrojownię, gdzie dowiedzieli się z czego składa się strój rycerza i jakiej broni używano, kuźnię, komnatę strachu z dybami i pręgierzem oraz salę tortur. Następnie obejrzeli krótki film przedstawiający historię powstania grodu oraz jego rozwój. Mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach, pod fachowym okiem spróbowali sił między innymi w rzucaniu nożem, wzięli udział w kursie tańca dawnego oraz nauce pisania piórem gęsim. Wycieczka zapewniła pracownikom wiele historycznych atrakcji.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni:
Poniedziałek - Piątek: 06:00 do 19:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Michał
tel. +48 535 254 520

Zbyszek
tel. +48 733 005 193